Як рекламна галузь допомагає екології міст

JC Decaux, найбільша корпорація зовнішньої реклами у світі, добре відома своїми проектами, що привертають увагу не лише до того, що рекламується, а й до самої реклами.

Завжди на зв’язку

Якщо ви шукаєте натхнення, запрошуємо на нашу Facebook сторінку

CoverJC

CoverJC

JC Decaux, найбільша корпорація зовнішньої реклами у світі, добре відома своїми проектами, що привертають увагу не лише до того, що рекламується, а й до самої реклами.

Серед найбільш цікавих проектів JC Decaux виділяються ті, що висвітлюють питання екології, при цьому роблячи свій позитивний внесок у неї самим лише способом їх реалізації.

Так компанія свого часу встановлювала сенсори якості повітря на цифрових панелях у місті Утрехт та зелений дах на супермаркеті у місті Бреда у Нідерландах.

Новий проект JC Decaux з екологічним підтекстом – встановлення 250 м.кв. зелених панелей Green Screen від Mobilane обабіч найуживаніших доріг у Гаазі.

За задумом декілька метрів живої стіни на тлі сірої огорожі біля дороги пожвавлять загальний вигляд та привернуть увагу до рекламного боксу.

Втім у огорожі Green Screen є ще й інша, практична функція. Її зроблено із плюща Hedera Helix Woerner, що є витривалим до складних погодних умов, вітру та опадів, а головне – демонструє прекрасні результати у блокуванні шкідливих залишків у повітрі, що потрапляють туди з вихлопів від автівок.

Тож така діяльність компанії JC Decaux робить її учасником великої програми, започаткованої адміністрацією міста Гаага, згідно з якою Гаага має стати «кліматично нейтральною» до 2030 року.

Облаштування зелених просторів у містах є зазвичай достатньо великою проблемою з огляду на постійну нестачу місця. Тому рішення з готовими зеленими вертикальними насадженнями від Mobilane є гарним виходом для міст, у яких вільний простір у дефіциті. Адже озеленення міст є запорукою забезпечення їх витривалості до кліматичних змін.

Вас цікавить, як продукція Mobilane може змінити простір з нашою допомогою?

Дивитись галерею

Блог
Green Deer

Легкість догляду за рослинами починається з їх вибору

У міксах Mobilane відібрані саме такі види рослин, які здебільшого у своєму догляді не потребують нічого особливого, окрім поливу.

6.10.2020

Чому рослини є настільки важливими для людини?

Рослини у вигляді водоростей з’явилися на Землі близько 2,5 млрд років тому, ставши першими її мешканцями.

8.10.2020

Біофільний дизайн – інновація або повернення до коренів?

За визначенням біофільний дизайн є концепцією у архітектурі та дизайні, за якою людина має знаходитись у природніх для себе обставинах, що оточували її сотні тисяч років.

24.10.2020