Як рекламна галузь допомагає екології міст

JC Decaux, найбільша корпорація зовнішньої реклами у світі, добре відома своїми проектами, що привертають увагу не лише до того, що рекламується, а й до самої реклами.

Завжди на зв’язку

Якщо ви шукаєте натхнення, запрошуємо на нашу Facebook сторінку

CoverJC

CoverJC

JC Decaux, найбільша корпорація зовнішньої реклами у світі, добре відома своїми проектами, що привертають увагу не лише до того, що рекламується, а й до самої реклами.

Серед найбільш цікавих проектів JC Decaux виділяються ті, що висвітлюють питання екології, при цьому роблячи свій позитивний внесок у неї самим лише способом їх реалізації.

Так компанія свого часу встановлювала сенсори якості повітря на цифрових панелях у місті Утрехт та зелений дах на супермаркеті у місті Бреда у Нідерландах.

Новий проект JC Decaux з екологічним підтекстом – встановлення 250 м.кв. зелених панелей Green Screen від Mobilane обабіч найуживаніших доріг у Гаазі.

За задумом декілька метрів живої стіни на тлі сірої огорожі біля дороги пожвавлять загальний вигляд та привернуть увагу до рекламного боксу.

Втім у огорожі Green Screen є ще й інша, практична функція. Її зроблено із плюща Hedera Helix Woerner, що є витривалим до складних погодних умов, вітру та опадів, а головне – демонструє прекрасні результати у блокуванні шкідливих залишків у повітрі, що потрапляють туди з вихлопів від автівок.

Тож така діяльність компанії JC Decaux робить її учасником великої програми, започаткованої адміністрацією міста Гаага, згідно з якою Гаага має стати «кліматично нейтральною» до 2030 року.

Облаштування зелених просторів у містах є зазвичай достатньо великою проблемою з огляду на постійну нестачу місця. Тому рішення з готовими зеленими вертикальними насадженнями від Mobilane є гарним виходом для міст, у яких вільний простір у дефіциті. Адже озеленення міст є запорукою забезпечення їх витривалості до кліматичних змін.

Вас цікавить, як продукція Mobilane може змінити простір з нашою допомогою?

Дивитись галерею

Блог
Green Deer

Чому рослини є настільки важливими для людини?

Рослини у вигляді водоростей з’явилися на Землі близько 2,5 млрд років тому, ставши першими її мешканцями.

8.10.2020

Складські приміщення або технологічне диво?

Коли бізнес сягає світових масштабів, кожний його крок не просто стає помітним, а суттєво позначається на оточенні.

4.10.2020

Очищення повітря на вуличних майданчиках шкіл – турбота про здоров’я нації

Загальний рівень якості повітря на Землі є повсякденною турботою екологів у всьому світі.

20.10.2020