As an advertising industry helps the ecology of cities

JC Decaux, найбільша корпорація зовнішньої реклами у світі, добре відома своїми проектами, що привертають увагу не лише до того, що рекламується, а й до самої реклами.

STAY IN TOUCH

If you are looking for inspiration please join us on Facebook

CoverJC

CoverJC

JC Decaux, найбільша корпорація зовнішньої реклами у світі, добре відома своїми проектами, що привертають увагу не лише до того, що рекламується, а й до самої реклами.

Серед найбільш цікавих проектів JC Decaux виділяються ті, що висвітлюють питання екології, при цьому роблячи свій позитивний внесок у неї самим лише способом їх реалізації.

Так компанія свого часу встановлювала сенсори якості повітря на цифрових панелях у місті Утрехт та зелений дах на супермаркеті у місті Бреда у Нідерландах.

Новий проект JC Decaux з екологічним підтекстом – встановлення 250 м.кв. зелених панелей Green Screen від Mobilane обабіч найуживаніших доріг у Гаазі.

За задумом декілька метрів живої стіни на тлі сірої огорожі біля дороги пожвавлять загальний вигляд та привернуть увагу до рекламного боксу.

Втім у огорожі Green Screen є ще й інша, практична функція. Її зроблено із плюща Hedera Helix Woerner, що є витривалим до складних погодних умов, вітру та опадів, а головне – демонструє прекрасні результати у блокуванні шкідливих залишків у повітрі, що потрапляють туди з вихлопів від автівок.

Тож така діяльність компанії JC Decaux робить її учасником великої програми, започаткованої адміністрацією міста Гаага, згідно з якою Гаага має стати «кліматично нейтральною» до 2030 року.

Облаштування зелених просторів у містах є зазвичай достатньо великою проблемою з огляду на постійну нестачу місця. Тому рішення з готовими зеленими вертикальними насадженнями від Mobilane є гарним виходом для міст, у яких вільний простір у дефіциті. Адже озеленення міст є запорукою забезпечення їх витривалості до кліматичних змін.

Wondering how Mobilane products can modify space with our help?

See Gallery

Blog
Green Deer

Легкість догляду за рослинами починається з їх вибору

У міксах Mobilane відібрані саме такі види рослин, які здебільшого у своєму догляді не потребують нічого особливого, окрім поливу.

6.10.2020

Дивовижний екологічний паркінг збудовано у лікарні Лістер, Великобританія

У деяких установах паркінги можуть бути дійсно великими і тому помітними здалека.

13.9.2020

Чому приміщення, де перебувають люди, не може бути без рослин?

Необхідність рослин у житті людини зумовлена фізіологічною потребою у кисні, що ті виробляють, поглинаючи шкідливий для організму діоксид вуглецю.

15.10.2020