Чому приміщення, де перебувають люди, не може бути без рослин?

Необхідність рослин у житті людини зумовлена фізіологічною потребою у кисні, що ті виробляють, поглинаючи шкідливий для організму діоксид вуглецю.

Завжди на зв’язку

Якщо ви шукаєте натхнення, запрошуємо на нашу Facebook сторінку

Mobilane_LivePanelPACK

Необхідність рослин у житті людини зумовлена фізіологічною потребою у кисні, що ті виробляють, поглинаючи шкідливий для організму діоксид вуглецю. Втім організм людини є досить адаптивним і вміє призвичаюватись до різних умов, у тому числі до повітря з підвищеними показниками CO2. А саме таке повітря буде у багатьох замкнених приміщеннях з великою кількістю людей.

Тим більше, поступову нестачу чистого повітря досить важко помітити. Організм не припиняє своєї роботи, але уповільнює деякі свої процеси, витрачаючи на них менше енергії. Людина швидко починає відчувати втому, не може сфокусувати увагу на робочих задачах, її настрій погіршується.

В результаті, в короткій перспективі нічого дивного навколо не відбувається, а ось у довготривалій маємо результати роботи низької якості, стреси, суперечки та звільнення.

Рослини – це наш найпростіший природний фільтр. Саме тому всі дослідження про користь рослин для приміщень – це радше не про додаткове технологічне диво, а про повернення речей у належний стан.

Ось 7 фактів про те, як звичайні фікуси, папороті та інші рослини якісно впливають на стан людини.

  1. Знижують рівень стресу. Навіть спостерігання за зеленими рослинами має заспокійливий ефект, вони знижують тиск та змушують людину розслабитись.
  2. Допомагають усунути закладеність носу. Рослини протистоять розповсюдженню хвороб та полегшують дихання на 30% через свою природну здатність зволожувати повітря та очищувати його від пилу.
  3. Очищують повітря від шкідливих домішок. Рослини не лише перетворюють діоксид вуглецю на кисень, а ще й позбавляють повітря від формальдегіду, бензолу та трихлоретилену, що підтверджує нещодавня стаття, опублікована NASA.
  4. Нейтралізують неприємні запахи. Якщо потрібно ізолювати приміщення від того, у якому палять, декор з рослинами є найкращим варіантом.
  5. Покращують шумоізоляцію приміщень. Листя рослин поглинають шум, тому використання їх у приміщеннях з тонкими перегородками інколи є чи не єдиним виходом для створення робочого комфорту.
  6. Допомагають зосередитись. Коли острівець з рослинами знаходиться близько до робочого місця, спостерігання за ним час від часу дозволяє мозку та м’язам розслабитись, а відтак скоріше повернутись до роботи з новими силами.
  7. Сприяють запобіганню розвитку алергій. Люди, у оточенні яких постійно є рослини, значно рідше мають алергічні реакції ніж ті, що не мають рослин поруч.

Green Deer. Знайдемо унікальне зелене рішення для Вашого інтер’єру.

Вас цікавить, як продукція Mobilane може змінити простір з нашою допомогою?

Дивитись галерею

Блог
Green Deer

Біофільний дизайн – інновація або повернення до коренів?

За визначенням біофільний дизайн є концепцією у архітектурі та дизайні, за якою людина має знаходитись у природніх для себе обставинах, що оточували її сотні тисяч років.

24.10.2020

Легкість догляду за рослинами починається з їх вибору

У міксах Mobilane відібрані саме такі види рослин, які здебільшого у своєму догляді не потребують нічого особливого, окрім поливу.

6.10.2020

Очищення повітря на вуличних майданчиках шкіл – турбота про здоров’я нації

Загальний рівень якості повітря на Землі є повсякденною турботою екологів у всьому світі.

20.10.2020