Чому рослини є настільки важливими для людини?

Рослини у вигляді водоростей з’явилися на Землі близько 2,5 млрд років тому, ставши першими її мешканцями.

Завжди на зв’язку

Якщо ви шукаєте натхнення, запрошуємо на нашу Facebook сторінку

Mobilane-HQ-LivePicture-GO-Kitchen-with-mint-plants

Рослини у вигляді водоростей з’явилися на Землі близько 2,5 млрд років тому, ставши першими її мешканцями. Тобто все, що живе і колись жило на нашій планеті, завжди існувало за безпосередньої участі рослин.

Це означає, що людина як вид, історія якого налічує всього лише 200 тис років, ніколи не мала змоги навість спробувати жити у світі без рослин. Вивчення інших планет, які не мають рослинності, підштовхують людей до винайдення способів забезпечення життєдіяльності, альтернативних земним. Втім, поки що ми точно знаємо одне – людина не здатна прожити і хвилини на будь-який з відкритих інших планет.

Все це принаймні означає, що виключення рослин, так само як води та світла, з життя людини, матиме не просто шкідливі, а фатальні наслідки. Оскільки природа створила людей саме за таких умов, все, що нам потрібно для гарантовано високого рівня життя – це забезпечити повноцінне існування цих умов навколо.

Не дарма в людях з’являється потреба постійно бачити рослини поруч з собою, відчувати їх запах та шерех листя. Ці прості речі активізують механізми стабілізації нервової системи, що закладені в нас генетично. Ми маємо чисте повітря, щоб дихати, маємо затінок, у якому можна сховатися від сонця та залишитися притомними – це не абиякий привід заспокоїтися. Адже цим страхам набагато більше років, ніж страху невчасно скласти звіт.

Усвідомлюючи це, можна досить легко покращити своє повсякденне самопочуття, а заразом і результати своєї роботи, просто розмістивши рослини поруч із місцем, у якому Ви буваєте частіше за все у приміщенні.

Звісно, не кожне приміщення має простір та освітлення для рослин, але ми живемо у XXI сторіччі і саме час почати користуватися надбаннями науки та техніки для того, щоб це стало реальним.

Щоб рослина мала достатньо світла, можна обрати саме той вид, який не потребує його багато, та/або поставити поруч зовсім невелику фітолампу. У той же час рослини у вертикальних картриджах, що кріпляться на стіну та можуть мати будь-який розмір, дозволять розмістити рослини майже у будь-якому приміщенні. До речі, космонавти МКС також можуть це підтвердити!

Вас цікавить, як продукція Mobilane може змінити простір з нашою допомогою?

Дивитись галерею

Блог
Green Deer

Біофільний дизайн – інновація або повернення до коренів?

За визначенням біофільний дизайн є концепцією у архітектурі та дизайні, за якою людина має знаходитись у природніх для себе обставинах, що оточували її сотні тисяч років.

24.10.2020

Дивовижний екологічний паркінг збудовано у лікарні Лістер, Великобританія

У деяких установах паркінги можуть бути дійсно великими і тому помітними здалека.

13.9.2020

Як рекламна галузь допомагає екології міст

JC Decaux, найбільша корпорація зовнішньої реклами у світі, добре відома своїми проектами, що привертають увагу не лише до того, що рекламується, а й до самої реклами.

22.10.2020