Дивовижний екологічний паркінг збудовано у лікарні Лістер, Великобританія

У деяких установах паркінги можуть бути дійсно великими і тому помітними здалека.

STAY IN TOUCH

If you are looking for inspiration please join us on Facebook

Mobilane-WallPlanter

Паркінги зазвичай виконують суто технічну функцію у будівлі. Люди проводять у них мінімум часу і тому більшість з них не вирізняється яскравою архітектурою або дизайном оздоблення.

Тим не менш, у деяких установах паркінги можуть бути дійсно великими і тому помітними здалека. До того ж, поки людина потрапляє від автівки до місця призначення, їй все ж доводиться роздивлятися сірі зазвичай стіни та щулитися від холодного вітру. Питання забезпечення оптимального функціонування таких великих просторів та очищення повітря від вихлопів повстає окремо.

З огляду на це, все більше власників великих комерційних будівель починають замислюватись над тим, як зробити паркінги комфортними для перебування та раціональними для обслуговування.

Так, у лікарні Лістер першою задачею було зробити енергетично ефективний паркінг з мінімальними витратами, а відтак мінімальним споживанням природних ресурсів.

Було встановлено вітрову турбіну, що, зокрема, надала змогу розмістити станції для заряджання електрокарів під час відвідування лікарні.

Окрім того, всі зовнішні стіни паркінгу було вкрито рослинними панелями WallPanel від Mobilane, що захищають паркінг від вітру, ізолюють шум від автівок та фільтрують повітря всередині від шкідливих домішок.

Всього на реалізацію проекту знадобилося 36 панелей з рослинами, кожна розміром 3,9х2,9 м. Тим не менш, на інсталяцію всіх панелей знадобився лише тиждень.

Ідея використання саме живої стіни для такого проекту на перший погляд може здатися авангардною. Втім, завдяки використанню підходящого для цієї мети виду рослин – Hedera Helix Woerner – та виключно надійної конструкції, виготовленої Mobilane, ця зелена стіна не потребуватиме жодного втручання протягом 7 років. Єдине, що знадобиться – це легке підрізання рослин, що проводиться один раз на рік.

Wondering how Mobilane products can modify space with our help?

See Gallery

Blog
Green Deer

Clearing the air on the outdoor areas of the skin – care about the health of nations

Загальний рівень якості повітря на Землі є повсякденною турботою екологів у всьому світі.

20.10.2020

As an advertising industry helps the ecology of cities

JC Decaux, найбільша корпорація зовнішньої реклами у світі, добре відома своїми проектами, що привертають увагу не лише до того, що рекламується, а й до самої реклами.

22.10.2020

Складські приміщення або технологічне диво?

Коли бізнес сягає світових масштабів, кожний його крок не просто стає помітним, а суттєво позначається на оточенні.

4.10.2020