Складські приміщення або технологічне диво?

Коли бізнес сягає світових масштабів, кожний його крок не просто стає помітним, а суттєво позначається на оточенні.

STAY IN TOUCH

If you are looking for inspiration please join us on Facebook

NickLuypenFotografie01

Коли бізнес сягає світових масштабів, кожний його крок не просто стає помітним, а суттєво позначається на оточенні. Саме тому все більше компаній, що виступають за свідоме споживання та виробництво, починають дивитись на звичні для більшості речі та процеси з точки зору значущості для суспільства та впливу на екологію.

Саме про це замислювався один із відоміших світових виробників спортивного одягу та взуття, коли будував свій Європейський дистрибуторський центр у Бельгії.

З огляду на те, що центр мав приймати, зберігати та відправляти близько мільярда відправлень з одягом, взуттям та екіпіруванням щороку, розміри дистрибуторського центру, що з висоти пташиного польоту тепер виглядає як невеличке місто, вражали. Тим більше питань викликали засоби забезпечення цього гіганту ресурсами у спосіб, який не позначиться негативно на природі навколо.

Над проектом працювали одні з найкращих спеціалістів і, як результат, отримали дистрибуторський центр, який функціонує на 100% за допомогою відновлювальної енергії вітру, сонячної, геотермальної, гідроелектричної енергії та біомаси. Було встановлено 6 вітрових турбін, виробничої потужності яких вистачило б на побут 5000 домогосподарств, та сонячні панелі у кількості, якої вистачило б, щоб вкрити 3 футбольних поля.

95% відходів центру також переробляється на місці. Так, вся бруківка на території була повністю виготовлена з переробленого взуття.

Фасад центральної будівлі був викладений модульною системою LivePanel від Mobilane загальною площею 2 000 м.кв. з використанням 100 000 рослин, що стало найбільшою зеленою стіною, встановленою у Європі.

Головною вимогою власника проекту до живої стіни було раціональне використання природних ресурсів, зокрема води, необхідної для живлення рослин, що можливо лише за умов використання новітньої технології безґрунтового висадження рослин. Гігантська зелена стіна укомплектована вмонтованою зрошувальною системою, що перманентно постачає достатню кількість вологи для рослин.

Окрім того, тільки відносна легкість та надійність конструкцій, що є у продуктах Mobilane, можуть зробити озеленення такого великого об’єкту реальним.

Wondering how Mobilane products can modify space with our help?

See Gallery

Blog
Green Deer

Дивовижний екологічний паркінг збудовано у лікарні Лістер, Великобританія

У деяких установах паркінги можуть бути дійсно великими і тому помітними здалека.

13.9.2020

Clearing the air on the outdoor areas of the skin – care about the health of nations

Загальний рівень якості повітря на Землі є повсякденною турботою екологів у всьому світі.

20.10.2020

Чому приміщення, де перебувають люди, не може бути без рослин?

Необхідність рослин у житті людини зумовлена фізіологічною потребою у кисні, що ті виробляють, поглинаючи шкідливий для організму діоксид вуглецю.

15.10.2020